Розклад уроків Ірпінської вечірньої загальноосвітньої школи II-III ступенів
на 1 семестр 2018-2019 н.р. НКП №1

Дні занять

 

9 клас

Понеділок

 

0. І,ІІ тиждень - ф –ка
    ІІІ,ІУ тиж. – Основи правознавства
1. І,ІІ тиждень -Українська мова
    ІІІ, ІУ тиж. Укр-ка л-ра
2. І, ІІ тиж – Х-ня к-р

Вівторок

 

0. І,ІІ тиж.- Біологія
    ІІІ тиж.- Хімія.
1. І,ІІ тиж. – Англійська мова
    ІІІ,ІУ тиж. .- Зарубіжна л-ра

Середа

 

0. І,ІІ тиж. - Історія України
    ІІІ, ІУ тиж – Всесвітня історія
1. І,ІІ тиж. – Інформатика

Четвер

 

Самоосвіта

 П’ятниця 

 

0. І тиждень-Географія
1. І, ІІ тиждень - Алгебра
    ІІІ, ІУ тиждень -Геометрія

 

Дні занять

10 клас

11 клас

Понеділок

1. Зарубіжна л-ра
2.Геометрія
3.Українська л-ра
4.Українська л-ра
5. І.ІІ тиж - Алгебра

 

0. Українська література
1.Математика
2.Англійська мова
3.Математика
4. І, ІІ тиж – Х-ня к-р

Вівторок

0. Художня культура
1 Біологія
2. Географія
3.Українська мова
4. Українська мова
5. І.ІІ тиж- Географія

1.Українська література
2. Українська мова
3. Біологія
4.Хімія
5. Курс ( Н.М.)

Середа

0. Алгебра
1.Англійська мова
2.Англійська мова
3.Громадянська освіта
4.Історія України

0. Зарубіжна література
1.Історія України
2.. Всесвітня історія
3. Англійська мова
4. Англійська мова

Четвер

1.Всесвітня історія
2.Громадянська освіта
3.Фізика
4.Фізика

Самоосвіта

П’ятниця

 1. Інформатика
2. Фізика
3. Хімія
4. Біологія

1.ІІІ,ІУ тиж.- Біологія
2. Економіка
3. Інформатика
4. Фізика
5.Фізика




Дні занять

12 клас

Черговий вчитель 

Понеділок

0. І,ІІ тиж.- Людина і світ
1.Українська мова
2. Українська література
3.Зарубіжна л-ра
4.Курс ( К.А.)
5. Курс ( О.М.)

Прядко 
Надія
Миколаївна

Вівторок

0. І,ІІ тиж.- Фізика
ІІІ,ІУ тиж. – Астрономія
1.Українська мова
2.Українська література
3. Англійська мова
4. Англійська мова
5 Англійська мова

Поліщук
Олена
Олександрівна

Середа

Самоосвіта

Зимовська
Катерина
Анатоліївна

Четвер

1.Математика
2. Математика
3.Історія України
4.Всесвітня історія

Кузьменко
Наталія
Василівна

 П’ятниця

1----------------------
2.І.ІІ тиж -Біологія
ІІІ,ІУ тиж - Екологія
3.Математика

 

Поліщук Андрій
Олександрович