Розклад уроків Ірпінської вечірньої загальноосвітньої школи II-III ступенів
на 1 семестр 2019-2020 н.р. НКП №1

Дні занять

 

9 клас

Понеділок

 

0.І, ІІ тиж. – Англійська мова
ІІІ тиж -Зарубіжна літ.
ІV тиж.- Художня культура

Вівторок

 

0.І , ІІ тиж. – Українська література
ІІІ, ІV тиж. – Українська мова
1.І тиж. – Біологія
ІІ тиж. – Хімія
ІІІ тиж. - Географія

Середа

 

0.І тиж. – Інформатика
ІІ тиж. – Історія України
ІІІ тиж. – Всесвітня історія
ІУ тиж. - Правознавство

Четвер

 

0.І, ІІ тиж. – Алгебра
ІІІ,IV - Геометрія

 П’ятниця 

 

0. І тиж. - Фізика

 

Дні занять

10 клас

11 клас

Понеділок

1. Зарубіжна л-ра
2.Англійська мова

1.Українська мова . 2.Геометрія
3.Українська література
4. І, ІІ тиж – Алгебра
ІІІ, Іvтиж. - Технології

Вівторок

1. Українська літерат.
2. Біологія і екологія
3.Художня культура
4. Українська мова
5. Географія
6.І,ІІ тиж.- Хімія
ІІІ,ІУ тиж.-Географія

1.Курс за вибором «Російськомовна література України ХХ – початку ХІ століть»
2. Курс за вибором «Зорова поезія»
3. Хімія
4. І, ІІ тиж. – Художня культура
ІІІ, ІV тиж. - Хімія

Середа

1. Українська мова
2. Українська літерат.
3. Інформатика
4. Громадянська освіта
5. Всесвітня історія

0.Англійська мова (І група)
1. Англійська мова (І група)
Інформатика (ІІ група)
2. Англійська мова (ІІ група)
Інформатика (І група)
3. Історія України
4.Курс за вибором (Фінансова грамотність).

Четвер

1. Громадянська освіта
2.Історія України
3.Алгебра
4.Фізика і астрономія
5.Фізика і астрономія

1. Фізика і астрономія
2. Фізика і астрономія
3. І, ІІ тиж. - Всесвітня історія
ІІІ,ІУ тиж.Зарубіжна л-ра

П’ятниця

0. Англійська мова 1.Хімія
2. Геометрія
3. Фізика і астрономія
4. Біологія і екологія

1. Англійська мова (ІІ група)
2. Біологія і екологія
3.І.,ІІ тиж.Географія




Дні занять

12 клас

Черговий вчитель 

Понеділок

0. І,ІІ тиж.- Фізика ІІІ, ІV - Астрономія
1.Математика
2. Українська мова
3.Математика
4.Українська література
5. Математика

Прядко 
Надія
Миколаївна

Вівторок

1.Українська мова
2.Українська література
3. Курс за вибором «Сучасне Франкознавство»

Смолянчук
Наталія
Вікторівна

Середа

1. Історія України
2. Всесвітня історія
3. І, ІІ тиж. – Людина і світ

Поліщук Андрій
Олександрович

Четвер

0. Англійська мова
1.Англійська мова
2. Англійська мова

Кузьменко
Наталія
Василівна

 П’ятниця

1. І.ІІ тиж –Б-я. ІІІ,ІУ тиж – Екологія
2. Зарубіжна література
3.- Курс за вибором «Зарубіжна література в контексті світового мистецтва»

 

Зимовська
Катерина
Анатоліївна