Розклад уроків Ірпінської вечірньої загальноосвітньої школи II-III ступенів
на 2 семестр 2019-2020 н.р. НКП №1

Дні занять

 

9 клас

Понеділок

 

0. Англійська мова

Вівторок

 

0.І. ІІ тиж – Художня культура
1. Біологія
2.Зарубіжна література

Середа

 

0.І ІІ тиж. – Правознавство
1.І.ІІ тиж.- Історія України
ІІІ ІУ тиж.. – Всесвітня історія
2.Українська література
3.Українська мова
4.Українська література

Четвер

 

0. Алгебра

 П’ятниця 

 

0.Фізика
1.І.ІІ тиж. –Алгебра
ІІІ,ІУ тиж.-Геометрія
2. Географія
3.Інформатика
4.Геометрія
5. Хімія

 

Дні занять

10 клас

11 клас

Понеділок

1.Зарубіжна л-ра
2.Англійська мова

0. Курс за вибором «Технологія сучасного виробництва»
1.Українська мова
2.Геометрія
3.Українська література
4. І, ІІ тиж – Алгебра
ІІІ, Іvтиж. - Технології

Вівторок

0. І.ІІ тиж.- Хімія
ІІІ,ІУ тиж.-Географія
1. Українська літ-ра.
2. Біологія і екологія
3.Мистецтво
4. Українська мова
5. Географія

1.Курс за вибором «Російськомовна література України ХХ – початку ХІ століть»
2. Курс за вибором «Зорова поезія»
3. Хімія
4. І, ІІ тиж. – Мистецтво

Середа

0. Українська мова
1. Українська література
2. Громадянська освіта
3. Інформатика
4. Всесвітня історія

0.Англійська мова (І група)
1. Англійська мова (І група)
Інформатика (ІІ група)
2. Англійська мова (ІІ група)
Інформатика (І група)
3. Історія України

Четвер

1. Громадянська освіта
2.Історія України
3.Алгебра
4.Фізика і астрономія
5.Фізика і астрономія

1. Фізика і астрономія
2. Фізика і астрономія
3. І, ІІ тиж. - Всесвітня історія
ІІІ,ІУ тиж.Зарубіжна л-ра

П’ятниця

0 Англійська мова
1. Біологія і екологія
2.Фізика і астрономія
3. Геометрія
4.Хімія

0. І.,ІІ тиж.Географія ІІІ, ІV тиж. - Хімія
1. Англійська мова (ІІ група)
2.Курс за вибором «Фінансова грамотність»
3. Біологія і екологія




Дні занять

12 клас

Черговий вчитель 

Понеділок

0. І,ІІ тиж.- Фізика ІІІ, ІV - Астрономія
1.Математика
2.Українська мова
3.Математика
4.Українська література
5. Математика

Прядко 
Надія
Миколаївна

Вівторок

1.Українська мова
2.Українська література
3.Курс за вибором «Сучасне Франкознавство»
4. І.ІІ тиж –Біологія.
ІІІ,ІУ тиж – Екологія

Поліщук
Олена
Олександрівна

Середа

Самоосвіта

Поліщук Андрій
Олександрович

Четвер

0. Англійська мова
1.Англійська мова
2. Англійська мова
3.Історія України
4.Всесвітня історія

Кузьменко
Наталія
Василівна

 П’ятниця

1.----------------------------
2. Зарубіжна література
3.- Курс за вибором «Зарубіжна література в контексті світового мистецтва»
4. І.ІІ тиж. Людина і світ

 

Зимовська
Катерина
Анатоліївна